“Festa” d.o.o. iz Tešnja je porodična kompanija koja se bavi razvojem, proizvodnjom i ugradnjom ALU i PVC prozora, vrata i fasada. Investitorima, arhitektama i graditeljima objekata već decenijama pomažemo u ostvarivanju njihovih vizija i snova, posebno na tržištima Velike Britanije i Njemačke, kao i regije SEE.

Za potrebe dinamičkog rasta poslovanja kompanije, dodatnog širenja izvoza na EU tržište i jačanja našeg tima, kompanija “Festa” objavljuje oglase za:

Radnik u proizvodnji – 10 izvršilaca

Lokacija: Tešanj

Opis posla:

·  Rad na različitim mogućim pozicijama u sklopu proizvodnje ALU i PVC stolarije prema potrebama poslodavca (npr. rezanje profila, obrada, sastavljanje, ostakljivanje, okivanje, pakiranje)

·  pozicija se može prilagoditi preferencijama kandidata

Obavezni uslovi:

·  SSS ili sl.

·  Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima je poželjno, ali nije nužno

Dodatni uslovi:

·  Spretnost u ručnom radu ili upravljanju mašinama

·  Komunikativnost, timski rad, organizacija, entuzijazam, radna i profesionalna etika

·  Spremnost na učenje i usavršavanje

Nudimo vam:

·  Rad u timu u kojem se cijene stručnost, zalaganje i ljudske vrijednosti

·  Rad na različitim projektima sa vrhunskim klijentima u industrijskom okruženju

·  Izražena mogućnost poslovnog usavrašavanja i razvoja karijere

·  Stimulativna kompenzacija u zavisnosti od ostvarenih poslovnih rezultata

 Vaše biografije možete poslati na email adresu info@festa-system.eu

Dodatne informacije na broj telefona: 032/692-672

FESTA D.O.O.

KRAŠEVO 75

74266 TEŠANJKA, BiH